Консультація психолога на тему Розлучення

Від ваших стосунків Ви відчуваєте:
– Біль
– Образу
– Злість
– тощо…

Разом ми вирішимо вашу проблему!

Розпочати
… Для кого…
Для неї

Якщо ви настільки давно заміжня що вже навіть не пам’ятаєте як одягали весільну сукну.

Якщо ваше життя перетворилося на постійну турботу про: дітей, чоловіка, батьків. І зовсім не вистачає часу на себе саму.

Якщо у вас все частіше виникає бажання не те що його покинути та втекти, а просто прибити. Та ваші сімейні конфлікти займають більше часу ніж все інше спілкування.

Якщо ви помічаєте що при розмові з подругами єдине що ви робите це жалієтеся на свого чоловіка.

Якщо ви не пам’ятаєте той час коли хотіли його як сексуального партнера, та ваш секс це просто “рутина” чи “шлюбний обов’язок”

Якщо давно мріяли почати щось міняти в своєму житті.

Якщо прагнете “простого жіночого щастя”

Якщо спіймали його з коханкою, і не знаєте як побудувати життя далі.

Якщо змогли пробачити, але обіймати не хочеться, і ви не вірите в те що це взагалі можливо в майбутньому.

Якщо чарівний співробітник все частіше запрошує на “каву”, і ви вже готові погодитися. Чи вже погодилися і не знаєте як бути далі.

Знайшли хоча б одне близьке “якщо” та хочете мати на нього чітку відповідь, та розуміння куди рухатися далі – не зволікайте запишіться на консультацію прямо зараз!

Для нього

Якщо у вас після роботи виникає бажання піти на пиво набагато частіше ніж повернутися додому до дружини та сім’ї.

Якщо відчуття “пиління” не покидає вас під час спілкування з дружиною. і дуже хочеться втекти з дому.

Якщо сімейний відпочинок це “кара божа” і думка про те що ви б краще відпочили на риболовлі з кумом давно живе у вашій свідомості.

Якщо ревнощі не покидають вам. Ви готові ревнувати її до стовпа.

Якщо Ви втопилися від того що вас ревнують буквально до стовпа. перевіряють ваш телефон, пошту, кармани.

Якщо з її слів ви завжди у всьому винні.

Якщо теща живе разом з вами, та немає іншого вибору жити разом.

Якщо любов притихла, і відчуття того що секс потрібен лише вам одному не покидає вас.

Якщо любите дружину, у вас спільні діти, але з коханкою якось так легко.

Знайшли хоча б одне близьке “якщо” та хочете мати на нього чітку відповідь, та розуміння куди рухатися далі – не зволікайте запишіться на консультацію прямо зараз!

Для Них

Якщо вам вдалося домовитися у двох що ваші стосунки вас не влаштовують, але ви готові до змін та прийти на консультації разом. Я вас вітаю, лише 7-8 відсотків моїх клієнтів на першу консультацію приходить парою, як правило завжди першим йде хтось один, а вже після тривалої терапії деколи приходить другий. Ресурсу для змін в такі терапії завжди більше, адже ви тут разом і 1+1 завжди буде більше ніж 2 це інша математика. Тут доцільна цифра три чи навіть чотири. Навіть якщо ваш партнер не дуже вірить що йому хтось чи щось допоможе, але готовий прийти заради вас – цінуйте його. це вже великий крок. І приходьте у двох. Разом побудувати щасливе сімейне життя повернути романтику тих відносин що була при знайомстві, та навіть примножити її значно легше.

Про консультацію

Тривалість одна година 60 хв. після оплати можна буде домовитися про найближчій час. деколи це можливо вже сьогодні, але найчастіше буває у перші три дні. Хочете забронювати особливий час, напишіть повідомлення до оплати.

Після оплати ви отримаєте:

Одну годину часу.

100 відсотків уваги від сімейного психолога, який зайнятий вашою ситуацією. та працює лише для вас.

Для цього вам знадобиться декілька речей:

1
Мобільний телефон з хорошою селфі камерою та пара наушників
2
Селфі палка втикнута в бік дивана, або тринога здатна тримати телефон так що б ви могли рухатися не тримаючи його в руках
3
Швидкий інтернет та один із мененджерів на вибір: Viber, WhatsApp, Skype тощо
4
Кімната позаду телефону де є два стільці які одночасно попадають у камеру, та місце де вас видно у повний зріст
5
Бажання змін! Спробуйте сформувати чого саме вам би хотілося як результату?
Замовте прямо зараз
та отримайте знижку
Замовити консультацію зі знижкою
Про мене
Мене звати Вовк Анатолій
І я є сімейний психолог, та сексолог з досвідом роботи в психології 15 років у сексології 3 роки.
Всі ці 15 років, я поглиблював таа примножував свої знання.

Мої здобутки:

Рівненський Державний Гуманітарний Університет 5 років та диплом з кваліфікацією “психолог”

Рівненський проект Системної Сімейної психотерапії від Української Спілки Психотерапевтів та Європейської Асоціації Психотерапії. 5 років з правом працювати на території Євросоюзу кваліфікація “Сімейний психолог”

Інститут психології Садалмелік Київ 2 роки “сімейні розстановки” За методом Берта Хеллінгера та ще 2 роки “організаційні розстановки” тут з тренерів були лише іноземці, переважно Німці які приїздили до києва щоб поділитися своїм досвідом та знаннями. серед яких Гунхтанг Вебер, Якоб Шнайдер, Маріанна Франке-Гріше, Гуні Лейла Бакса, Сюзана Кольбе, Моніка Хеттер, та Михайло Бурняшев.

Супервізія здана Елена Веселаго.

Психіатрична дитяча пропедефтика,

Диплом тренерської психологічної роботи Рівненського Інституту Післядипломної Педагогічної Освіти.

І диплом Сексолога та Сексотерапевта. як останні здобутки.

… Особисте

Але це все дрібниці і дуже часто клієнти запитують про особисте. Чого ти досягнув в своєму житті, щоб бути вправі претендувати на допомогу мені. І це запитання досить слушне. Саме так багато психологів йдуть навчатися лише заради власної терапії. так дешевше, структурніше, та результативніше. і нерахуючи ВУЗу, навчання у всіх проектах починається з власного досвіду. Так поки не прожив сам не відчув на своїй шкурі, та не зміг подолати власні проблеми як ти можеш допомогти іншим? це питання актуальне для багатьох психологів. Ще існує думка що у психологів немає проблем. що в них ідеальні стосунки, партнери не зраджують, що вони не розлучаються, а діти ростуть слухняними та успішними. І все це є міф. Психологи – звичайні люди зі своїми складнощами та проблемами. Едине ми, як казав Карл Віттакер, “ловчилы”. Ми знаємо як вийти з тієї чи іншої ситуації, але це зовсім не відміняє проживання останньої. А ще у всіх психологів є власний психолог, з яким можна обсудити та вирішити власні проблеми. А крім психолога ще є супервізор, який може допомогти вирішити важкий випадок з клієнтом.

Існує думка що лише у одружений психолог зможе зберегти вашу сім’ю, чи лише батько який має власних дітей може працювати з їх дітьми, лише жінка може зрозуміти жіночі проблеми, ітд. Це лише частково правда. Звісно ваш біль самий особливий, такий що його ніхто крім вас не зможе зрозуміти.

Я так часто відповідав на це запитання що вже справді втомився. тому пару слів статистично:

На десять психологів дев’ять з них будуть жінками. і лише дві з десяти жінок будуть заміжні. та лише один з десяти чоловіків розлучений. Майже у всіх будуть діти. І майже всі, незважаючи на той стан де вони зараз, можуть вам допомогти. А якщо відчують що щось більше ніж їх можливості то просто вам про це скажуть, та порадять когось іншого.

І у мене теж є свої здобутки, перемоги, поразки, та зміни в житті. Але давайте моє життя залишимо моєму психологу. Зараз я з впевненістю можу сказати що я вмію будувати стосунки, вмію ставити цілі та досягати їх, вмію жити та насолоджуватися своїм життям вже сьогодні, і кожен день поспіль. І дуже хотів би щоб про це судили з відгуків моїх клієнтів, а позакінчені якогось етапу терапії залишили свої. Причому я завжди прошу щоб відгук був правдивий, не важливо що там, головне щоб там були ваші справжні відчуття.

Замовте прямо зараз та отримайте знижку


Відгуки - це результати нашої роботи
отримала дійсно хороші поради для вирішення своїх негараздів. один з небагатьох хто дійсно переймається кожним моїм словом і почуттям. однозначно рекомендую)
Анатолій - майстер своєї справи, кожен сеанс у нього відкриває нові закутки душі про які навіть не здогадувався. Людина, яка дійсно допомагає, а не просто робить вигляд, раджу всім, прийшовши на перший сеанс ви це зрозумієте і ні разу не пожалкуєте про всій вибір!
гарно попрацювали. було цікаво, корисно, з матюками та іншими почуттями. дякую.
Анатолій - справжній чарівник! Дуже уважний, проникливий психолог. Здалось, що він зрозуміє вас і вашу проблему з пів слова, чи навіть без слів. Я безмежно вдячна, рекомендую кожному, хто запутався в своїх стосунках, думках, бажаннях, хто перебуває складному емоційному стані. То варте кожної секунди вашого часу, кожної копійки. Важко знайти щось цінніше за душевний спокій і гармонію в сім'ї. Рекомендую!
Для мене сімейні розстановки показали ті реальні речі, які зараз відбуваються в моєму житті, які раніше я не змогла усвідомити. Тепер я не лише це усвідомлюю та маю волю це змінити перш за все в своєму серці. Це той безцінний скарб що дає мені відчуття наповненості, впевненості в собі щоб прийняти нові рішення.Тепер я можу з легкістю заявити що я і тільки я володарка свого життя.Дякую що саме Ви підвели мене до такого розуміння.
Кваліфікована консультація, приємне спілкування.
Залишились питання?